Počasie Breña zajtra
| 11 °C | 9 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 12 °C | 12:00 | |
| 16 °C | 14 °C | 15:00 | |
| 12 °C | 10 °C | 21:00 |
východ slnka 07:33
západ slnka 20:44
PO HODINÁCH
západ slnka 20:44
Predpoveď počasia Breña 27. apríl 2026
Cez deň od rána slabý dážď, poludnie oblačno. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm. V noci hmla. Najnižšia teplota 10 °C.Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,6336; -17,7869
nadmorská výška: 489 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Breña, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| dážď | 11 °C 10 °C |
0,5 mm | 8.2 m/s30 km/h východný |
1019 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 72% | 100% | 18% | 0% | |
| 01:00
02:00
| dážď | 11 °C 9 °C |
0,3 mm | 8.5 m/s31 km/h východný |
1019 hPa | 96 % | 10 °C | 100 % | 72% | 100% | 11% | 0% | |
| 02:00
03:00
| slabý dážď | 11 °C 10 °C |
0,2 mm | 8.2 m/s30 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 10 °C | 100 % | 72% | 100% | 7% | 0% | |
| 03:00
04:00
| slabý dážď | 10 °C 8 °C |
0,1 mm | 8.0 m/s29 km/h východný |
1018 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 73% | 100% | 5% | 0% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 72% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 74% | 100% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 9 °C | 100 % | 72% | 100% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 9 °C | 88 % | 74% | 88% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 10 °C 8 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 9 °C | 90 % | 75% | 90% | 10% | 0% | |
| 09:00
10:00
| hmla | 11 °C 9 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 92 % | 9 °C | 86 % | 74% | 86% | 12% | 0% | |
| 10:00
11:00
| oblačno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h východný |
1018 hPa | 84 % | 9 °C | 80 % | 0% | 79% | 15% | 0% | |
| 11:00
12:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h východný |
1018 hPa | 77 % | 9 °C | 84 % | 0% | 83% | 6% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 76 % | 9 °C | 72 % | 0% | 72% | 3% | 0% | |
| 13:00
14:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severný |
1018 hPa | 73 % | 9 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 14:00
15:00
| oblačno | 15 °C 13 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 10 °C | 62 % | 0% | 62% | 0% | 0% | |
| 15:00
16:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.9 m/s32 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 72 % | 10 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 16:00
17:00
| oblačno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severozápadný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 17:00
18:00
| zamračené | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 76 % | 11 °C | 95 % | 0% | 95% | 0% | 0% | |
| 18:00
19:00
| zamračené | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severný |
1016 hPa | 78 % | 10 °C | 96 % | 0% | 96% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 10 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 20:00
21:00
| oblačno | 13 °C 11 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 81 % | 9 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 21:00
22:00
| polojasno | 12 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h východný |
1017 hPa | 86 % | 9 °C | 22 % | 0% | 22% | 1% | 0% | |
| 22:00
23:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 9 °C | 91 % | 0% | 26% | 3% | 90% | |
| 23:00
00:00
| zamračené | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 94 % | 10 °C | 100 % | 9% | 43% | 2% | 99% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
01:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východný |
1019 hPa | 91 % | 9 °C | 85 % | 3% | 27% | 0% | 82% | |
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 9 °C | 38 % | 0% | 35% | 3% | 7% | |
| 02:00
03:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 86 % | 74% | 86% | 2% | 0% | |
| 03:00
04:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 89 % | 75% | 89% | 2% | 0% | |
| 04:00
05:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 9 °C | 92 % | 75% | 90% | 3% | 3% | |
| 05:00
06:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.7 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 93 % | 78% | 93% | 0% | 0% | |
| 06:00
07:00
| hmla | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 9 °C | 93 % | 83% | 93% | 1% | 0% | |
| 07:00
08:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 8 °C | 88 % | 84% | 88% | 0% | 0% | |
| 08:00
09:00
| hmla | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 9 °C | 92 % | 91% | 92% | 0% | 0% | |
| 09:00
10:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 88 % | 9 °C | 39 % | 4% | 39% | 0% | 0% | |
| 10:00
11:00
| polojasno | 13 °C 12 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 8 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 11:00
12:00
| polojasno | 14 °C 13 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 71 % | 9 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 12:00
13:00
| oblačno | 15 °C 14 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h západný |
1016 hPa | 72 % | 10 °C | 56 % | 0% | 56% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 15 °C |
0,7 mm | 6.2 m/s22 km/h západný |
1016 hPa | 73 % | 11 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,5 mm | 0.1 m/s0 km/h severozápadný |
1015 hPa | 88 % | 11 °C | 100 % | 0% | 87% | 0% | 100% | |
Breña, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,6336; -17,7869
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 489 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Breña, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Breña.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Breña dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Breña
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:33 | 20:44 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:08 | 13:10 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:08 | 21:09 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:39 | 21:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:09 | 22:08 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 16:11 | 27.04.2026 05:04 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |