Počasie Tazacorte dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Tazacorte na 10 dní.
Piatok 1. máj
22 / 14°C
| 0.0 mm | 9 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 01:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 07:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 13:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 07:30
západ slnka 20:47
PO HODINÁCH
západ slnka 20:47
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,6419; -17,9339
nadmorská výška: 111 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Tazacorte, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h južný |
1021 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 35% | 0% | 98% | |
| 07:00
08:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1020 hPa | 88 % | 11 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 1% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1021 hPa | 66 % | 15 °C | 35 % | 0% | 0% | 0% | 35% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 78 % | 16 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severný |
1021 hPa | 89 % | 13 °C | 6 % | 0% | 3% | 0% | 3% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 12 °C | 29 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1020 hPa | 69 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 81 % | 17 °C | 28 % | 0% | 26% | 0% | 3% | |
Tazacorte, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,6419; -17,9339
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 5 670
Nadmorská výška: 111 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Tazacorte, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Tazacorte.
Tazacorte - počasie v okolí - väčšie mestá
Tazacorte - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Tazacorte dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Tazacorte
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:30 | 20:47 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:08 | 13:16 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:05 | 21:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:36 | 21:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:05 | 22:12 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:56 | 01.05.2026 07:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |