Počasie Valle de La Orotava vikend
Predpoveď počasia pre mesto Valle de La Orotava na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
19 / 10°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 13:00 | |
| 16 °C | 16 °C | 19:00 |
východ slnka 07:25
západ slnka 20:41
PO HODINÁCH
západ slnka 20:41
Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,3681; -16,5258
nadmorská výška: 786 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Valle de La Orotava, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.0 m/s0 km/h južný |
1021 hPa | 84 % | 8 °C | 74 % | 0% | 26% | 0% | 69% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1020 hPa | 92 % | 9 °C | 100 % | 0% | 57% | 1% | 100% | |
| 13:00
14:00
| polojasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1021 hPa | 71 % | 12 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 78 % | 11 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| jasno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1021 hPa | 89 % | 9 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| oblačno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východný |
1019 hPa | 71 % | 5 °C | 83 % | 0% | 10% | 0% | 80% | |
| 13:00
14:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severný |
1019 hPa | 75 % | 13 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| jasno | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 77 % | 12 °C | 2 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
Valle de La Orotava, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,3681; -16,5258
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Nadmorská výška: 786 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Valle de La Orotava, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Valle de La Orotava.
Valle de La Orotava - počasie v okolí - väčšie mestá
Valle de La Orotava - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Valle de La Orotava dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Valle de La Orotava
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:25 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:03 | 13:15 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:00 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:31 | 21:35 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:00 | 22:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 19:50 | 01.05.2026 06:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |