Počasie Vallehermosa dnes
Predpoveď počasia Vallehermosa 26. apríl 2026
Cez deň zamračené. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 0,4 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 14 °C.Interaktívna mapa počasia Kanárske ostrovy, Španielsko
GPS: 28,1794; -17,2666
nadmorská výška: 187 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vallehermosa, Kanárske ostrovy, Španielsko rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| zamračené | 16 °C 16 °C |
0,0 mm | 3.9 m/s14 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 86 % | 13 °C | 100 % | 0% | 40% | 0% | 100% | |
| 07:00
08:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 87 % | 12 °C | 99 % | 0% | 32% | 0% | 98% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 19 °C 18 °C |
0,3 mm | 4.0 m/s14 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 10 °C | 100 % | 0% | 54% | 0% | 100% | |
| 19:00
20:00
| zamračené | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 4.4 m/s16 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 67 % | 11 °C | 93 % | 0% | 93% | 0% | 17% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
02:00
| polojasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 13 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 07:00
08:00
| polojasno | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 13:00
14:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,1 mm | 2.4 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 10 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 19:00
20:00
| polojasno | 18 °C 17 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 10 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
Vallehermosa, Kanárske ostrovy, Španielsko - informácie
Štát: Kanárske ostrovy, ŠpanielskoGPS súradnice: 28,1794; -17,2666
Časová zóna: Atlantic / Canary
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -1 hod.
Počet obyvateľov: 2 829
Nadmorská výška: 187 m
Administratívna časť:
- Kanárske ostrovy, Las Palmas de Gran Canaria
- Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz De Tenerife
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vallehermosa, Kanárske ostrovy, Španielsko. Predpoveď počasia Vallehermosa.
Vallehermosa - počasie v okolí - väčšie mestá
Vallehermosa - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vallehermosa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vallehermosa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vallehermosa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 07:33 | 20:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 14:06 | 13:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 07:08 | 21:06 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 06:39 | 21:34 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 06:09 | 22:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 15:09 | 26.04.2026 04:31 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |