Počasie B And L Mobile Home Park dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto B And L Mobile Home Park na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
22 / 11°C
| 0.0 mm | 8 km/h |
| 12 °C | 11 °C | 01:00 | |
| 11 °C | 10 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 19:00 |
východ slnka 06:01
západ slnka 20:31
PO HODINÁCH
západ slnka 20:31
|
|
Predpoveď počasia B And L Mobile Home Park, Kansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| polojasno | 12 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h východný |
1023 hPa | 72 % | 7 °C | 21 % | 0% | 0% | 0% | 21% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1022 hPa | 81 % | 8 °C | 54 % | 0% | 0% | 0% | 54% | |
| 13:00
20:00
| zamračené | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1020 hPa | 46 % | 8 °C | 98 % | 0% | 0% | 21% | 97% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 41 % | 8 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 69 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1019 hPa | 79 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 40 % | 11 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 43 % | 12 °C | 48 % | 0% | 0% | 0% | 47% | |
B And L Mobile Home Park, Kansas, USA - informácie
Štát: Kansas, USAGPS súradnice: 38,9792; -94,9747
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie B And L Mobile Home Park, Kansas, USA. Predpoveď počasia B And L Mobile Home Park.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre B And L Mobile Home Park dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie B And L Mobile Home Park
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:01 | 20:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:16 | 14:29 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:30 | 21:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:53 | 21:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:11 | 22:22 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:55 | 22.05.2026 01:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |