Počasie Bush City dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Bush City na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
22 / 10°C
| 0.0 mm | 13 km/h |
| 11 °C | 9 °C | 01:00 | |
| 10 °C | 8 °C | 07:00 | |
| 21 °C | 20 °C | 13:00 | |
| 22 °C | 21 °C | 19:00 |
východ slnka 06:04
západ slnka 20:30
PO HODINÁCH
západ slnka 20:30
|
|
Predpoveď počasia Bush City, Kansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 11 °C 10 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1024 hPa | 72 % | 5 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 07:00
14:00
| jasno | 10 °C 9 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h juhovýchodný |
1023 hPa | 81 % | 6 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 13:00
20:00
| jasno | 21 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1021 hPa | 47 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 19:00
02:00
| jasno | 22 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 44 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 65 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 07:00
14:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 4.3 m/s15 km/h južný |
1016 hPa | 81 % | 11 °C | 43 % | 0% | 0% | 1% | 43% | |
| 13:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
27 °C 28 °C |
0,6 mm | 7.1 m/s26 km/h južný |
1013 hPa | 57 % | 17 °C | 65 % | 0% | 57% | 0% | 21% | |
| 19:00
02:00
| oblačno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h južný |
1011 hPa | 68 % | 18 °C | 59 % | 0% | 0% | 0% | 59% | |
Bush City, Kansas, USA - informácie
Štát: Kansas, USAGPS súradnice: 38,2111; -95,1447
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Bush City, Kansas, USA. Predpoveď počasia Bush City.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Bush City dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Bush City
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:04 | 20:30 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:17 | 14:25 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:33 | 21:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 04:57 | 21:37 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:16 | 22:18 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 10:58 | 22.05.2026 01:34 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |