Počasie Vermillion dnes
Predpoveď počasia Vermillion 16. máj 2026
Cez deň ráno oblačno, dopoludnie sa zamračené, poludnie silný dážď. Najvyššia teplota 28 °C. Úhrn zrážok 33,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 19 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Vermillion, Kansas, USA rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, sobota 16.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| oblačno | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 94 % | 18 °C | 43 % | 0% | 0% | 0% | 43% | |
| 07:00
14:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 0% | 67% | |
| 13:00
20:00
| silný dážď | 26 °C 28 °C |
7,2 mm | 4.8 m/s17 km/h juhovýchodný |
1008 hPa | 61 % | 18 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 19:00
02:00
| silný dážď | 22 °C 25 °C |
26,3 mm | 3.4 m/s12 km/h východoseverovýchodný |
1004 hPa | 86 % | 19 °C | 99 % | 0% | 37% | 32% | 99% | |
Zajtra, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 01:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h južný |
1004 hPa | 93 % | 18 °C | 100 % | 0% | 20% | 25% | 100% | |
Vermillion, Kansas, USA - informácie
Štát: Kansas, USAGPS súradnice: 39,7194; -96,2658
Časová zóna: America / Chicago
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -7 hod.
Počet obyvateľov: 109
Nadmorská výška: 375 m
Administratívna časť:
- Kansas, Topeka
- Marshall County, Marysville
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Vermillion, Kansas, USA. Predpoveď počasia Vermillion.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Vermillion dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Vermillion
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Vermillion
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
16. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 20:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 13:21 | 14:24 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:38 | 21:05 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:01 | 21:42 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:19 | 22:24 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 16.05.2026 05:33 | 16.05.2026 21:01 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |