Počasie Cabeçalinho zajtra
| 22 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 20 °C | 21:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 18:55
PO HODINÁCH
západ slnka 18:55
Predpoveď počasia Cabeçalinho 27. apríl 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,6000; -24,3167
nadmorská výška: 662 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Cabeçalinho, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 15 °C | 92 % | 0% | 14% | 0% | 90% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 14 °C | 24 % | 0% | 17% | 0% | 8% | |
| 02:00
05:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 75 % | 14 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 14 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 14 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 14 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 14 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 14 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 60 % | 13 °C | 81 % | 0% | 81% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 58 % | 13 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.0 m/s29 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 55 % | 13 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 54 % | 13 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 14 °C | 87 % | 0% | 87% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| zamračené | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 14 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 13 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
| 16:00
19:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 57 % | 14 °C | 60 % | 0% | 60% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 59 % | 14 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 18:00
21:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 61 % | 13 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 19:00
22:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 76 % | 0% | 76% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 63 % | 0% | 63% | 0% | 1% | |
| 22:00
01:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 15 °C | 50 % | 0% | 12% | 0% | 44% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 15 °C | 25 % | 0% | 24% | 0% | 2% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 76 % | 15 °C | 43 % | 0% | 35% | 0% | 12% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 15 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 14 % | 0% | 13% | 0% | 1% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 15 °C | 14 % | 0% | 12% | 0% | 2% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 15 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 78 % | 14 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 14 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 15 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 14 °C | 73 % | 0% | 73% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 14 °C | 78 % | 0% | 77% | 0% | 2% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 13 °C | 49 % | 0% | 49% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| zamračené | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 13 °C | 89 % | 0% | 89% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 55 % | 13 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 69 % | 14 °C | 32 % | 0% | 7% | 0% | 27% | |
Cabeçalinho, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,6000; -24,3167
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Nadmorská výška: 662 m
Administratívna časť:
- Concelho do Tarrafal de São Nicolau, Tarrafal de São Nicolau
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Cabeçalinho, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Cabeçalinho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Cabeçalinho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Cabeçalinho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 18:55 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:18 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:59 | 20:10 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:47 | 27.04.2026 03:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |