Počasie Concelho de Santa Catarina pozajtra
| 23 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Concelho de Santa Catarina 28. apríl 2026
Cez deň od rána polojasno, dopoludnie sa spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 20 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1000; -23,7000
nadmorská výška: 277 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Concelho de Santa Catarina, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1016 hPa | 77 % | 16 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1015 hPa | 78 % | 16 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1014 hPa | 80 % | 16 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1015 hPa | 77 % | 16 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.3 m/s30 km/h severný |
1015 hPa | 67 % | 15 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 65 % | 16 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 15 °C | 48 % | 0% | 48% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 58 % | 15 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| polojasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 53 % | 14 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 50 % | 14 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 51 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 15 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 16:00
19:00
| jasno | 25 °C 25 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 14 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 8.1 m/s29 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 61 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 19:00
22:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severný |
1013 hPa | 66 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1014 hPa | 66 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1014 hPa | 66 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1014 hPa | 73 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 57 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severný |
1014 hPa | 71 % | 16 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
Concelho de Santa Catarina, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1000; -23,7000
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Počet obyvateľov: 41 455
Nadmorská výška: 277 m
Administratívna časť:
- Concelho de Santa Catarina, Assomada
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Concelho de Santa Catarina, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Concelho de Santa Catarina.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Concelho de Santa Catarina dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Dlhodobé štatistické priemery
| teplota priemer | teplota min. | teplota max. | zrážky dni |
|
|---|---|---|---|---|
| január | 21,4 °C | 24,0 °C | ||
| február | 21,1 °C | 24,1 °C | ||
| marec | 21,6 °C | 24,8 °C | ||
| apríl | 21,9 °C | 24,8 °C | ||
| máj | 22,5 °C | 25,3 °C | ||
| jún | 23,4 °C | 26,0 °C | ||
| júl | 24,6 °C | 27,2 °C | ||
| august | 26,0 °C | 28,8 °C | ||
| september | 26,6 °C | 29,3 °C | ||
| október | 26,1 °C | 28,6 °C | ||
| november | 24,5 °C | 27,3 °C | ||
| december | 22,7 °C | 25,2 °C |
Astronomické informácie Concelho de Santa Catarina
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:38 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:35 | 28.04.2026 03:58 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |