Počasie Fontainhas, Ribeira Grande dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Fontainhas, Ribeira Grande na 10 dní.
Piatok 1. máj
23 / 21°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 21 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,1833; -25,1000
nadmorská výška: 500 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Fontainhas, Ribeira Grande, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| zamračené | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východný |
1016 hPa | 80 % | 17 °C | 87 % | 0% | 86% | 0% | 5% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h východný |
1017 hPa | 68 % | 17 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 4.0 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 17 °C | 15 % | 0% | 15% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1018 hPa | 83 % | 18 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 90 % | 18 °C | 50 % | 0% | 32% | 0% | 28% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 17 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.5 m/s13 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 72 % | 18 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 91 % | 19 °C | 26 % | 0% | 26% | 0% | 0% | |
Fontainhas, Ribeira Grande, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,1833; -25,1000
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Fontainhas, Ribeira Grande, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Fontainhas, Ribeira Grande.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Fontainhas, Ribeira Grande dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Fontainhas, Ribeira Grande
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |