Počasie Montanha týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Montanha na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
28 / 21°C
| 0.0 mm | 26 km/h |
| 21 °C | 23 °C | 05:00 | |
| 28 °C | 28 °C | 11:00 | |
| 27 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:10
západ slnka 18:52
PO HODINÁCH
západ slnka 18:52
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0833; -23,6000
nadmorská výška: 596 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Montanha, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 90 % | 18 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.3 m/s26 km/h severný |
1014 hPa | 45 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 27 °C 27 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1012 hPa | 48 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1014 hPa | 78 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverozápadný |
1012 hPa | 89 % | 18 °C | 6 % | 0% | 6% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 28 °C 28 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severný |
1012 hPa | 42 % | 14 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 26 °C 26 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severný |
1010 hPa | 51 % | 15 °C | 4 % | 0% | 3% | 0% | 1% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 85 % | 18 °C | 14 % | 0% | 1% | 0% | 12% | |
Montanha, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0833; -23,6000
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Montanha, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Montanha.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Montanha dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Montanha
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:10 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:47 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:40 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:55 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:52 | 02.05.2026 06:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |