Počasie Monte Costa vikend
Predpoveď počasia pre mesto Monte Costa na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
24 / 21°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,3111; -23,6998
nadmorská výška: 156 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Monte Costa, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 17 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 66 % | 16 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 73 % | 17 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
Monte Costa, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,3111; -23,6998
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Monte Costa, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Monte Costa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Monte Costa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Monte Costa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:52 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:48 | 19:15 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:22 | 19:41 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:56 | 20:07 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:02 | 01.05.2026 05:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |