Počasie Penha de França pozajtra
| 21 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 24 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:16
západ slnka 18:59
PO HODINÁCH
západ slnka 18:59
Predpoveď počasia Penha de França 28. apríl 2026
Cez deň oblačno. Najvyššia teplota 24 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 19 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,1889; -25,0732
nadmorská výška: 3 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Penha de França, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 15 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.1 m/s26 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 73 % | 15 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| zamračené | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 73 % | 15 °C | 88 % | 0% | 88% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| oblačno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 15 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 16 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 16 °C | 53 % | 0% | 53% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 15 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 15 °C | 80 % | 0% | 80% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 72 % | 16 °C | 92 % | 0% | 92% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 67 % | 15 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.9 m/s21 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 62 % | 15 °C | 31 % | 0% | 31% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 15 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| zamračené | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 63 % | 15 °C | 91 % | 0% | 91% | 0% | 4% | |
| 14:00
17:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 59 % | 15 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 14 °C | 39 % | 0% | 35% | 0% | 7% | |
| 16:00
19:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 15 °C | 85 % | 0% | 85% | 0% | 4% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 63 % | 15 °C | 32 % | 0% | 28% | 0% | 3% | |
| 18:00
21:00
| oblačno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 66 % | 15 °C | 43 % | 0% | 40% | 0% | 3% | |
| 19:00
22:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 15 °C | 96 % | 0% | 59% | 0% | 89% | |
| 20:00
23:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 15 °C | 96 % | 0% | 37% | 0% | 93% | |
| 21:00
00:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 15 °C | 70 % | 0% | 63% | 0% | 17% | |
| 22:00
01:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 74 % | 16 °C | 58 % | 0% | 58% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 77 % | 16 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 80 % | 15 °C | 64 % | 0% | 64% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 57 % | 14 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| zamračené | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 15 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 72 % | 15 °C | 55 % | 0% | 55% | 0% | 0% | |
Penha de França, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,1889; -25,0732
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Penha de França, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Penha de França.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Penha de França dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Penha de França
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 18:59 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:53 | 19:22 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:27 | 19:48 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:00 | 20:15 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:41 | 28.04.2026 04:03 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |