Počasie Pico Ladeira de Cabra týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Pico Ladeira de Cabra na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 18°C
| 0.0 mm | 14 km/h |
| 18 °C | 19 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 17:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 23:00 |
východ slnka 06:13
západ slnka 18:56
PO HODINÁCH
západ slnka 18:56
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,6333; -24,3000
nadmorská výška: 406 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pico Ladeira de Cabra, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 79 % | 14 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 13 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 54 % | 13 °C | 30 % | 0% | 30% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 71 % | 14 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 15 °C | 68 % | 0% | 68% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.7 m/s17 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 14 °C | 82 % | 0% | 82% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 14 °C | 79 % | 0% | 79% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 15 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
Pico Ladeira de Cabra, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,6333; -24,3000
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pico Ladeira de Cabra, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Pico Ladeira de Cabra.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pico Ladeira de Cabra dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pico Ladeira de Cabra
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:13 | 18:56 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:43 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:50 | 19:19 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:44 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:11 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:27 | 29.04.2026 04:35 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |