Počasie Poilao Dam týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Poilao Dam na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
26 / 20°C
| 0.0 mm | 17 km/h |
| 20 °C | 21 °C | 05:00 | |
| 26 °C | 26 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:11
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,0797; -23,5500
nadmorská výška: 136 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Poilao Dam, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1014 hPa | 75 % | 16 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severný |
1013 hPa | 77 % | 16 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1013 hPa | 78 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.9 m/s25 km/h severný |
1012 hPa | 80 % | 16 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severný |
1012 hPa | 82 % | 16 °C | 12 % | 0% | 12% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severný |
1013 hPa | 83 % | 16 °C | 16 % | 0% | 16% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 51 % | 14 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severný |
1014 hPa | 77 % | 17 °C | 54 % | 0% | 21% | 0% | 42% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.2 m/s15 km/h severný |
1014 hPa | 80 % | 17 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 57 % | 15 °C | 52 % | 0% | 52% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 59 % | 16 °C | 5 % | 0% | 1% | 0% | 3% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 17 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
Poilao Dam, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,0797; -23,5500
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Nadmorská výška: 136 m
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Poilao Dam, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Poilao Dam.
Poilao Dam - počasie v okolí - väčšie mestá
Poilao Dam - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Poilao Dam dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Poilao Dam
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:11 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:23 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:24 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |