Počasie Ponta da Ribeira Laje pozajtra
| 22 °C | 23 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 12:00 | |
| 25 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:12
západ slnka 18:51
PO HODINÁCH
západ slnka 18:51
Predpoveď počasia Ponta da Ribeira Laje 28. apríl 2026
Cez deň polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 26 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 18 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1667; -23,5833
nadmorská výška: 87 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 83 % | 16 °C | 23 % | 0% | 23% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| jasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 84 % | 16 °C | 11 % | 0% | 11% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 84 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1014 hPa | 84 % | 16 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1014 hPa | 85 % | 16 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 5.6 m/s20 km/h severný |
1015 hPa | 87 % | 16 °C | 22 % | 0% | 22% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 41 % | 0% | 41% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| oblačno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 73 % | 16 °C | 47 % | 0% | 47% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 66 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 61 % | 15 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 58 % | 15 °C | 29 % | 0% | 29% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 15 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| polojasno | 26 °C 27 °C |
0,0 mm | 5.5 m/s20 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 54 % | 15 °C | 15 % | 0% | 12% | 0% | 3% | |
| 15:00
18:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 15 °C | 25 % | 0% | 11% | 0% | 15% | |
| 16:00
19:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 15 °C | 19 % | 0% | 6% | 0% | 14% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 15 °C | 14 % | 0% | 3% | 0% | 10% | |
| 18:00
21:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 64 % | 15 °C | 14 % | 0% | 2% | 0% | 12% | |
| 19:00
22:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.5 m/s16 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 16 °C | 11 % | 0% | 3% | 0% | 8% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 22 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 74 % | 16 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 4.8 m/s17 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 76 % | 16 °C | 4 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 78 % | 16 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 19 % | 0% | 19% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 82 % | 17 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 5.3 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 84 % | 17 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 86 % | 16 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 5.4 m/s19 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 4.9 m/s18 km/h severný |
1013 hPa | 88 % | 16 °C | 24 % | 0% | 24% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 15 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.4 m/s12 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 15 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 17 °C | 64 % | 0% | 44% | 0% | 35% | |
Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1667; -23,5833
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta da Ribeira Laje, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta da Ribeira Laje.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta da Ribeira Laje dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta da Ribeira Laje
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:12 | 18:51 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:39 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:49 | 19:14 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:24 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:57 | 20:06 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:35 | 28.04.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |