Počasie Ponta do Morro dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ponta do Morro na 10 dní.
Piatok 1. máj
25 / 22°C
| 0.0 mm | 23 km/h |
| 22 °C | 23 °C | 05:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 11:00 | |
| 25 °C | 27 °C | 17:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 23:00 |
východ slnka 06:09
západ slnka 18:50
PO HODINÁCH
západ slnka 18:50
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 15,1819; -23,2328
nadmorská výška: 5 m miestny čas:
|
|
Predpoveď počasia Ponta do Morro, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 79 % | 18 °C | 21 % | 0% | 21% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 68 % | 18 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 27 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severný |
1013 hPa | 72 % | 19 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severný |
1016 hPa | 84 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severný |
1014 hPa | 86 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severný |
1014 hPa | 67 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 25 °C 26 °C |
0,0 mm | 8.4 m/s30 km/h severný |
1011 hPa | 66 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.8 m/s24 km/h severný |
1014 hPa | 85 % | 19 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Ponta do Morro, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 15,1819; -23,2328
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta do Morro, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta do Morro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta do Morro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta do Morro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:09 | 18:50 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:46 | 19:13 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:21 | 19:39 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:54 | 20:05 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:00 | 01.05.2026 05:44 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |