Počasie Ponta do Sol vikend
Predpoveď počasia pre mesto Ponta do Sol na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
24 / 20°C
| 0.0 mm | 18 km/h |
| 20 °C | 22 °C | 05:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 11:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 17:00 | |
| 21 °C | 23 °C | 23:00 |
východ slnka 06:14
západ slnka 19:00
PO HODINÁCH
západ slnka 19:00
Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 17,2017; -25,0922
nadmorská výška: 35 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta do Sol, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h východný |
1016 hPa | 80 % | 16 °C | 78 % | 0% | 78% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| oblačno | 24 °C 25 °C |
0,0 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1018 hPa | 63 % | 16 °C | 65 % | 0% | 65% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 24 °C |
0,0 mm | 4.4 m/s16 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 17 °C | 35 % | 0% | 35% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 21 °C 23 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 18 °C | 40 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 87 % | 18 °C | 50 % | 0% | 50% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.3 m/s12 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 66 % | 17 °C | 25 % | 0% | 25% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 23 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 76 % | 18 °C | 34 % | 0% | 34% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 18 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
Ponta do Sol, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 17,2017; -25,0922
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Počet obyvateľov: 4 064
Nadmorská výška: 35 m
Administratívna časť:
- Concelho da Ribeira Grande, Ribeira Grande
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta do Sol, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta do Sol.
Ponta do Sol - počasie v okolí - väčšie mestá
Ponta do Sol - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta do Sol dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ponta do Sol
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:14 | 19:00 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:46 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:51 | 19:23 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:25 | 19:49 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:58 | 20:16 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 18:11 | 01.05.2026 05:49 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |