Počasie Ponta Salamansa dnes
Predpoveď počasia Ponta Salamansa 26. apríl 2026
Cez deň od rána zamračené, dopoludnie spočiatku zamračené, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 23 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 22 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,9211; -24,9323
nadmorská výška: 1 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ponta Salamansa, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 70 % | 15 °C | 86 % | 0% | 86% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.8 m/s32 km/h severovýchodný |
1015 hPa | 65 % | 15 °C | 15 % | 0% | 15% | 1% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.4 m/s34 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 15 °C | 4 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 64 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.4 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 65 % | 15 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.7 m/s35 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 16 °C | 36 % | 0% | 36% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 9.9 m/s36 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 73 % | 17 °C | 14 % | 0% | 14% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| oblačno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 8.7 m/s31 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 70 % | 16 °C | 74 % | 0% | 74% | 0% | 0% | |
Ponta Salamansa, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,9211; -24,9323
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ponta Salamansa, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Ponta Salamansa.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ponta Salamansa dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Ponta Salamansa
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Ponta Salamansa
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:16 | 18:58 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:54 | 19:21 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:28 | 19:46 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:01 | 20:13 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:55 | 26.04.2026 02:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |