Počasie Praia da Chave pozajtra
| 22 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 12:00 | |
| 24 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:08
západ slnka 18:49
PO HODINÁCH
západ slnka 18:49
Predpoveď počasia Praia da Chave 28. apríl 2026
Cez deň od rána oblačno, dopoludnie spočiatku oblačno, neskoršie polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie jasno. Najvyššia teplota 24 °C. V noci polojasno. Najnižšia teplota 20 °C.Interaktívna mapa počasia Kapverdské ostrovy
GPS: 16,1000; -22,9167
nadmorská výška: 15 m miestny čas:
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Praia da Chave, Kapverdské ostrovy rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
03:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.2 m/s26 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 71 % | 15 °C | 17 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 01:00
04:00
| oblačno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 70 % | 15 °C | 46 % | 0% | 46% | 0% | 0% | |
| 02:00
05:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 38 % | 0% | 38% | 0% | 0% | |
| 03:00
06:00
| polojasno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 82 % | 16 °C | 20 % | 0% | 20% | 0% | 0% | |
| 04:00
07:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 7.9 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 83 % | 16 °C | 71 % | 0% | 71% | 0% | 0% | |
| 05:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 8.2 m/s30 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 16 °C | 90 % | 0% | 90% | 0% | 0% | |
| 06:00
09:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 7.8 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 79 % | 16 °C | 84 % | 0% | 84% | 0% | 0% | |
| 07:00
10:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 7.5 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 68 % | 14 °C | 33 % | 0% | 33% | 0% | 0% | |
| 08:00
11:00
| zamračené | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.7 m/s28 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 64 % | 14 °C | 97 % | 0% | 97% | 0% | 0% | |
| 09:00
12:00
| polojasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 7.6 m/s27 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 60 % | 14 °C | 32 % | 0% | 32% | 0% | 0% | |
| 10:00
13:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 56 % | 14 °C | 43 % | 0% | 43% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 7.0 m/s25 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 54 % | 14 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 12:00
15:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 52 % | 14 °C | 54 % | 0% | 54% | 0% | 0% | |
| 13:00
16:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.1 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 52 % | 14 °C | 37 % | 0% | 37% | 0% | 0% | |
| 14:00
17:00
| oblačno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.3 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 53 % | 14 °C | 39 % | 0% | 39% | 0% | 0% | |
| 15:00
18:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 53 % | 14 °C | 27 % | 0% | 27% | 0% | 0% | |
| 16:00
19:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 6.7 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 54 % | 14 °C | 8 % | 0% | 8% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1012 hPa | 56 % | 14 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 18:00
21:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.4 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 14 °C | 2 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 19:00
22:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.2 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 63 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 20:00
23:00
| jasno | 22 °C 22 °C |
0,0 mm | 6.0 m/s22 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 62 % | 14 °C | 9 % | 0% | 9% | 0% | 0% | |
| 21:00
00:00
| polojasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 67 % | 14 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 22:00
01:00
| jasno | 21 °C 21 °C |
0,0 mm | 6.6 m/s24 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 70 % | 15 °C | 10 % | 0% | 10% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| polojasno | 20 °C 20 °C |
0,0 mm | 6.5 m/s23 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 72 % | 15 °C | 3 % | 0% | 3% | 0% | 0% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 05:00
08:00
| oblačno | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 4.1 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1013 hPa | 74 % | 15 °C | 44 % | 0% | 44% | 0% | 0% | |
| 11:00
14:00
| polojasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.0 m/s18 km/h severný |
1014 hPa | 52 % | 13 °C | 18 % | 0% | 18% | 0% | 0% | |
| 17:00
20:00
| jasno | 24 °C 24 °C |
0,0 mm | 5.8 m/s21 km/h severoseverovýchodný |
1011 hPa | 56 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 23:00
02:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 5.2 m/s19 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 15 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
Praia da Chave, Kapverdské ostrovy - informácie
Štát: Kapverdské ostrovyGPS súradnice: 16,1000; -22,9167
Časová zóna: Atlantic / Cape Verde
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je -3 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Praia da Chave, Kapverdské ostrovy. Predpoveď počasia Praia da Chave.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Praia da Chave dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Praia da Chave
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:08 | 18:49 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:41 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 05:45 | 19:12 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:20 | 19:38 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 04:53 | 20:04 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:32 | 28.04.2026 03:54 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |