Počasie Gakui dnes
Predpoveď počasia Gakui 27. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 8,2 mm. V noci najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gakui, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,3 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 1% | 94% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
3,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 17 °C | 100 % | 0% | 25% | 9% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
3,8 mm | 1.9 m/s7 km/h východný |
1011 hPa | 81 % | 17 °C | 100 % | 0% | 68% | 18% | 100% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,8 mm | 0.1 m/s0 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 96% | 17% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 5% | 42% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
10,4 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 81 % | 16 °C | 68 % | 0% | 32% | 5% | 50% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
5,8 mm | 2.0 m/s7 km/h severný |
1011 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 9% | 17% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1015 hPa | 99 % | 16 °C | 100 % | 0% | 50% | 35% | 100% | |
Gakui, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,8830; 37,0119
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gakui, Keňa. Predpoveď počasia Gakui.
Gakui - počasie v okolí - väčšie mestá
Gakui - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gakui dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Gakui
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Gakui
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:16 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:45 | 27.04.2026 03:06 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |