Počasie Gamalenga pozajtra
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
Predpoveď počasia Gamalenga 28. apríl 2026
Cez deň ráno hmla, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 18 °C. Úhrn zrážok 19,6 mm. V noci najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gamalenga, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 60% | 64% | 7% | 100% | |
| 01:00
00:00
| hmla | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 100 % | 12 °C | 100 % | 100% | 99% | 7% | 98% | |
| 02:00
01:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 100 % | 12 °C | 100 % | 100% | 98% | 0% | 94% | |
| 03:00
02:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1014 hPa | 100 % | 11 °C | 99 % | 100% | 97% | 17% | 61% | |
| 04:00
03:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1014 hPa | 100 % | 12 °C | 100 % | 100% | 96% | 22% | 100% | |
| 05:00
04:00
| hmla | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 40% | 43% | 0% | 100% | |
| 06:00
05:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 71% | 75% | 10% | 100% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.9 m/s7 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 100% | 99% | 0% | 100% | |
| 08:00
07:00
| hmla | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1016 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 35% | 48% | 0% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
17,6 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 81 % | 15 °C | 100 % | 0% | 10% | 6% | 100% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 19 °C |
2,0 mm | 2.8 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1013 hPa | 86 % | 15 °C | 100 % | 0% | 77% | 50% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 14 °C | 100 % | 0% | 10% | 36% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h východný |
1014 hPa | 96 % | 13 °C | 97 % | 0% | 0% | 0% | 97% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
6,2 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1017 hPa | 81 % | 14 °C | 12 % | 0% | 4% | 5% | 5% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
2,1 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 16 °C | 100 % | 0% | 22% | 56% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
Gamalenga, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,3000; 34,9333
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gamalenga, Keňa. Predpoveď počasia Gamalenga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gamalenga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gamalenga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 19:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:23 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:37 | 28.04.2026 03:57 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |