Počasie Getathuru týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Getathuru na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
24 / 15°C
| 21.3 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 23 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:32
PO HODINÁCH
západ slnka 18:32
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Getathuru, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1014 hPa | 99 % | 14 °C | 99 % | 0% | 66% | 13% | 96% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
10,5 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 81 % | 16 °C | 98 % | 0% | 0% | 0% | 98% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 24 °C |
9,2 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 66 % | 15 °C | 93 % | 0% | 15% | 34% | 89% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,6 mm | 1.7 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 95 % | 15 °C | 100 % | 0% | 20% | 18% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 21% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 15 °C | 59 % | 0% | 55% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 22 °C 23 °C |
12,9 mm | 2.3 m/s8 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 67 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 15% | 14% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
1,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 65% | |
Getathuru, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2314; 36,7531
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Getathuru, Keňa. Predpoveď počasia Getathuru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Getathuru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Getathuru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:11 | 29.04.2026 04:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |