Počasie Gichoto vikend
Predpoveď počasia pre mesto Gichoto na tento alebo budúci víkend.
|
Piatok
22. 5. |
Sobota
23. 5. |
Nedeľa
24. 5. |
Sobota cez deň oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie slabé dažďové prehánky, večer spočiatku slabé dažďové prehánky, neskoršie polojasno. Nedeľa cez deň ráno zamračené, dopoludnie oblačno, poludnie spočiatku oblačno, neskoršie jasno.
Piatok 22. máj
24 / 15°C
| 0.7 mm | 8 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 20 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Gichoto, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 12 °C | 7 % | 0% | 7% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,3 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1020 hPa | 76 % | 14 °C | 1 % | 0% | 1% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 24 °C 25 °C |
0,3 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1014 hPa | 53 % | 14 °C | 36 % | 0% | 20% | 21% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.9 m/s7 km/h severný |
1017 hPa | 82 % | 15 °C | 18 % | 0% | 12% | 17% | 0% | |
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.4 m/s1 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 90 % | 14 °C | 54 % | 0% | 45% | 0% | 17% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 18 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1021 hPa | 76 % | 13 °C | 80 % | 0% | 51% | 0% | 59% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 25 °C |
0,6 mm | 2.5 m/s9 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 55 % | 14 °C | 21 % | 0% | 10% | 9% | 3% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 18 °C 20 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 86 % | 15 °C | 28 % | 0% | 26% | 0% | 2% | |
Gichoto, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2785; 36,6515
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Gichoto, Keňa. Predpoveď počasia Gichoto.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Gichoto dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Gichoto
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
22. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:03 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 00:18 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |