Počasie Girigan Hills dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Girigan Hills na 10 dní.
Streda 27. máj
29 / 20°C
| 2.5 mm | 9 km/h |
| 20 °C | 23 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 30 °C | 15:00 | |
| 22 °C | 25 °C | 21:00 |
východ slnka 06:27
západ slnka 18:24
PO HODINÁCH
západ slnka 18:24
|
|
Predpoveď počasia Girigan Hills, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 27.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,3 mm | 3.3 m/s12 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 19 °C | 94 % | 0% | 93% | 13% | 0% | |
| 09:00
08:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,2 mm | 4.2 m/s15 km/h západojuhozápadný |
1019 hPa | 76 % | 17 °C | 84 % | 0% | 82% | 10% | 3% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
29 °C 31 °C |
0,7 mm | 2.5 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 47 % | 16 °C | 52 % | 0% | 32% | 39% | 7% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
1,3 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1015 hPa | 80 % | 18 °C | 60 % | 0% | 16% | 57% | 0% | |
Girigan Hills, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -3,4500; 37,7333
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Girigan Hills, Keňa. Predpoveď počasia Girigan Hills.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Girigan Hills dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Girigan Hills
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:24 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:26 | 11:56 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:05 | 18:47 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:12 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:38 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.05.2026 14:47 | 27.05.2026 03:11 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |