Počasie Githanga dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Githanga na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
23 / 16°C
| 2.2 mm | 7 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 21 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Githanga, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severozápadný |
1015 hPa | 91 % | 14 °C | 67 % | 0% | 66% | 9% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 19 °C 21 °C |
1,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 85 % | 16 °C | 87 % | 0% | 70% | 2% | 60% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 25 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 69 % | 17 °C | 32 % | 0% | 10% | 15% | 10% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 2.5 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 90 % | 15 °C | 21 % | 0% | 12% | 9% | 2% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 0.5 m/s2 km/h severozápadný |
1015 hPa | 93 % | 13 °C | 69 % | 0% | 57% | 33% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 84 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 29% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
24 °C 26 °C |
0,6 mm | 1.8 m/s6 km/h východný |
1013 hPa | 67 % | 17 °C | 43 % | 0% | 10% | 4% | 35% | |
| 21:00
20:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
0,9 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1015 hPa | 89 % | 16 °C | 45 % | 0% | 9% | 40% | 3% | |
Githanga, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6167; 37,0667
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Githanga, Keňa. Predpoveď počasia Githanga.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Githanga dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Githanga
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:38 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:01 | 21.05.2026 23:26 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |