Počasie Got Kokech týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Got Kokech na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
23 / 18°C
| 2.5 mm | 7 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 26 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 21:00 |
východ slnka 06:36
západ slnka 18:42
PO HODINÁCH
západ slnka 18:42
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Got Kokech, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 91 % | 17 °C | 100 % | 0% | 7% | 50% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 92 % | 17 °C | 99 % | 18% | 24% | 28% | 99% | |
| 02:00
01:00
| hmla | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 16 °C | 98 % | 47% | 49% | 33% | 97% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,2 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 62% | 65% | 54% | 99% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,4 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 83 % | 16 °C | 91 % | 0% | 0% | 2% | 90% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 23 °C 25 °C |
0,5 mm | 1.9 m/s7 km/h západoseverozápadný |
1009 hPa | 69 % | 17 °C | 99 % | 0% | 1% | 3% | 99% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
1,4 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 85 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 5% | 100% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| silný dážď | 18 °C 20 °C |
6,9 mm | 2.5 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 16 °C | 93 % | 0% | 23% | 23% | 90% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 20 °C 22 °C |
0,2 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 80 % | 16 °C | 34 % | 0% | 0% | 2% | 33% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 24 °C 26 °C |
2,4 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1009 hPa | 67 % | 17 °C | 100 % | 0% | 13% | 7% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 20 °C 23 °C |
12,4 mm | 0.6 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 91 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 7% | 100% | |
Got Kokech, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,5333; 34,4833
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Got Kokech, Keňa. Predpoveď počasia Got Kokech.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Got Kokech dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Got Kokech
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:36 | 18:42 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:14 | 19:04 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:50 | 19:28 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:25 | 19:53 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:20 | 29.04.2026 04:41 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |