Počasie Hiriga Flats dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Hiriga Flats na 10 dní.
Sobota 2. máj
22 / 14°C
| 7.8 mm | 18 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 21:00 |
východ slnka 06:25
západ slnka 18:31
PO HODINÁCH
západ slnka 18:31
|
|
Predpoveď počasia Hiriga Flats, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 7% | 10% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,1 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 79 % | 14 °C | 30 % | 0% | 24% | 8% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,8 mm | 4.9 m/s18 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 67 % | 15 °C | 44 % | 0% | 17% | 20% | 22% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
4,9 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 28% | 30% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 2.0 m/s7 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 99% | 7% | 95% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,1 mm | 3.3 m/s12 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 80 % | 15 °C | 18 % | 0% | 17% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 23 °C |
1,9 mm | 4.3 m/s15 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 65 % | 15 °C | 28 % | 0% | 18% | 18% | 0% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 2.9 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 17% | 0% | |
Hiriga Flats, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3833; 37,0500
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Hiriga Flats, Keňa. Predpoveď počasia Hiriga Flats.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Hiriga Flats dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Hiriga Flats
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:25 | 18:31 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:03 | 18:53 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:39 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:14 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:18 | 02.05.2026 06:42 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |