Počasie Huruma Flats dnes
Predpoveď počasia Huruma Flats 26. apríl 2026
Cez deň dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie silné dažďové prehánky. Najvyššia teplota 25 °C. Úhrn zrážok 15,8 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 0,6 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Huruma Flats, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1014 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 41% | 1% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,5 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 78 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 50% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 24 °C 26 °C |
4,7 mm | 1.4 m/s5 km/h východný |
1010 hPa | 63 % | 16 °C | 95 % | 0% | 18% | 30% | 92% | |
| 21:00
20:00
| silné dažďové prehánky |
18 °C 20 °C |
7,6 mm | 2.8 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 92 % | 17 °C | 78 % | 0% | 33% | 39% | 47% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 17 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1014 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 100% | 20% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
11,5 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 16 °C | 100 % | 0% | 96% | 12% | 96% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 20 °C 22 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 16 °C | 98 % | 0% | 17% | 35% | 97% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 15 °C | 72 % | 0% | 58% | 21% | 18% | |
Huruma Flats, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2610; 36,8705
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Huruma Flats, Keňa. Predpoveď počasia Huruma Flats.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Huruma Flats dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Huruma Flats
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Huruma Flats
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:27 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:00 | 26.04.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |