Počasie Ilaingarunyieni Hills dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ilaingarunyieni Hills na 10 dní.
Sobota 23. máj
28 / 19°C
| 0.5 mm | 9 km/h |
| 19 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 28 °C | 29 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:28
PO HODINÁCH
západ slnka 18:28
|
|
Predpoveď počasia Ilaingarunyieni Hills, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 23.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 19 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.5 m/s9 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 14 °C | 28 % | 0% | 28% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1020 hPa | 73 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 28 °C 29 °C |
0,4 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1014 hPa | 41 % | 13 °C | 29 % | 0% | 7% | 25% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 53 % | 12 °C | 40 % | 0% | 1% | 40% | 0% | |
nedeľa 24.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 80 % | 14 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1020 hPa | 64 % | 14 °C | 5 % | 0% | 5% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 28 °C 28 °C |
0,1 mm | 3.0 m/s11 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 36 % | 11 °C | 28 % | 0% | 0% | 28% | 0% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 23 °C 23 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 51 % | 12 °C | 20 % | 0% | 2% | 19% | 0% | |
Ilaingarunyieni Hills, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -2,4347; 36,9953
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ilaingarunyieni Hills, Keňa. Predpoveď počasia Ilaingarunyieni Hills.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ilaingarunyieni Hills dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ilaingarunyieni Hills
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
23. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:28 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:00 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:51 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:41 | 19:16 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:42 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 22.05.2026 11:57 | 23.05.2026 00:15 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |