Počasie Jujuliet dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Jujuliet na 10 dní.
Sobota 2. máj
21 / 14°C
| 13.6 mm | 2 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:33
západ slnka 18:39
PO HODINÁCH
západ slnka 18:39
|
|
Predpoveď počasia Jujuliet, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 3.0 m/s11 km/h východný |
1016 hPa | 96 % | 13 °C | 11 % | 0% | 1% | 10% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,7 mm | 4.1 m/s15 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 88 % | 14 °C | 100 % | 0% | 100% | 3% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 22 °C |
12,9 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 68 % | 14 °C | 84 % | 0% | 68% | 77% | 14% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1017 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 4% | 21% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 13 °C | 89 % | 0% | 23% | 58% | 65% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 18 °C |
0,5 mm | 3.6 m/s13 km/h východný |
1019 hPa | 83 % | 14 °C | 33 % | 0% | 31% | 0% | 3% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 22 °C |
2,8 mm | 1.2 m/s4 km/h severný |
1012 hPa | 68 % | 15 °C | 75 % | 0% | 57% | 15% | 34% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 94 % | 14 °C | 97 % | 0% | 0% | 4% | 97% | |
Jujuliet, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7333; 35,1000
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Jujuliet, Keňa. Predpoveď počasia Jujuliet.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Jujuliet dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Jujuliet
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:33 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:11 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:47 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:22 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:26 | 02.05.2026 06:51 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |