Počasie Kaisamoi zajtra
| 17 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 22 °C | 12:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 18:36
PO HODINÁCH
západ slnka 18:36
Predpoveď počasia Kaisamoi 27. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 15,4 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 14 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kaisamoi, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,6 mm | 1.2 m/s4 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 98 % | 14 °C | 100 % | 0% | 35% | 59% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 1% | 46% | 43% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západný |
1017 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 4% | 16% | 46% | 100% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 3% | 17% | 57% | 100% | |
| 04:00
03:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 26% | 62% | 100% | 100% | |
| 05:00
04:00
| slabý dážď | 14 °C 15 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 5% | 99% | 100% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 3% | 100% | 99% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1018 hPa | 99 % | 14 °C | 100 % | 0% | 25% | 99% | 89% | |
| 08:00
07:00
| slabý dážď | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1018 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 8% | 100% | 86% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 13% | 99% | 49% | |
| 10:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h severozápadný |
1019 hPa | 79 % | 14 °C | 60 % | 0% | 22% | 45% | 14% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 20 °C 21 °C |
0,2 mm | 1.2 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 72 % | 14 °C | 86 % | 0% | 18% | 47% | 68% | |
| 12:00
11:00
| dážď | 21 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.1 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 65 % | 14 °C | 97 % | 0% | 27% | 93% | 55% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 22 °C 22 °C |
6,8 mm | 3.3 m/s12 km/h severozápadný |
1014 hPa | 58 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 96% | 93% | |
| 14:00
13:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
1,7 mm | 3.4 m/s12 km/h severozápadný |
1014 hPa | 82 % | 14 °C | 100 % | 0% | 60% | 100% | 98% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
3,7 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 3% | 22% | 100% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 89 % | 14 °C | 100 % | 0% | 29% | 55% | 100% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,4 mm | 2.1 m/s8 km/h západný |
1013 hPa | 87 % | 14 °C | 97 % | 0% | 13% | 32% | 96% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 91 % | 14 °C | 100 % | 0% | 13% | 10% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 16 °C 18 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h západný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 31% | 28% | 100% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h južný |
1015 hPa | 96 % | 13 °C | 100 % | 0% | 27% | 37% | 99% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 2% | 23% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 7% | 59% | 100% | |
| 23:00
22:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 3% | 12% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 8% | 28% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 0% | 16% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 3% | 16% | 100% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 99 % | 0% | 4% | 28% | 99% | |
| 04:00
03:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 4% | 12% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 8% | 25% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 0% | 100% | |
| 07:00
06:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 0% | 1% | 0% | 100% | |
| 08:00
07:00
| oblačno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 93 % | 14 °C | 52 % | 0% | 9% | 0% | 47% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 74 % | 13 °C | 96 % | 0% | 22% | 3% | 94% | |
| 10:00
09:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1017 hPa | 67 % | 13 °C | 97 % | 0% | 20% | 30% | 96% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 63 % | 13 °C | 100 % | 0% | 29% | 3% | 100% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 22 °C 22 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h severoseverovýchodný |
1014 hPa | 58 % | 13 °C | 100 % | 0% | 98% | 7% | 100% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 21 °C 21 °C |
8,6 mm | 5.0 m/s18 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 60 % | 13 °C | 100 % | 0% | 58% | 80% | 100% | |
| 14:00
13:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severozápadný |
1015 hPa | 87 % | 14 °C | 99 % | 0% | 27% | 24% | 98% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
2,7 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1013 hPa | 72 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 12% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 14 °C | 100 % | 0% | 0% | 6% | 100% | |
Kaisamoi, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,0821; 36,1082
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kaisamoi, Keňa. Predpoveď počasia Kaisamoi.
Kaisamoi - počasie v okolí - väčšie mestá
Kaisamoi - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kaisamoi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kaisamoi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 18:36 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:22 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:48 | 27.04.2026 03:10 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |