Počasie Kamuea Plain dnes
Predpoveď počasia Kamuea Plain 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 4,1 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 0,2 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kamuea Plain, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,5 mm | 2.2 m/s8 km/h východný |
1015 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 100% | 98% | 1% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
1,1 mm | 5.0 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 88 % | 12 °C | 85 % | 0% | 83% | 14% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
2,1 mm | 3.4 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1014 hPa | 71 % | 11 °C | 89 % | 0% | 68% | 36% | 52% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 3.3 m/s12 km/h východný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 77 % | 0% | 73% | 11% | 5% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,2 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1016 hPa | 95 % | 11 °C | 99 % | 0% | 88% | 23% | 92% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
15 °C 15 °C |
15,3 mm | 1.5 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 79 % | 11 °C | 78 % | 0% | 75% | 11% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
3,3 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 85 % | 12 °C | 99 % | 0% | 66% | 45% | 92% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1017 hPa | 97 % | 10 °C | 69 % | 0% | 64% | 7% | 9% | |
Kamuea Plain, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,7480; 36,6318
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kamuea Plain, Keňa. Predpoveď počasia Kamuea Plain.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kamuea Plain dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kamuea Plain
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kamuea Plain
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:19 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:00 | 26.04.2026 02:22 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |