Počasie Kapchebelel zajtra
Predpoveď počasia Kapchebelel 28. apríl 2026
Cez deň ráno dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 17 °C. Úhrn zrážok 13,2 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 10 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kapchebelel, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 93 % | 10 °C | 100 % | 0% | 3% | 18% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 93 % | 10 °C | 99 % | 0% | 15% | 34% | 99% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1016 hPa | 91 % | 10 °C | 99 % | 0% | 5% | 60% | 98% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1015 hPa | 90 % | 10 °C | 100 % | 0% | 8% | 85% | 100% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 90 % | 9 °C | 98 % | 0% | 25% | 26% | 96% | |
| 05:00
04:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 91 % | 9 °C | 99 % | 0% | 9% | 0% | 99% | |
| 06:00
05:00
| slabý dážď | 10 °C 9 °C |
0,1 mm | 1.4 m/s5 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 9 °C | 99 % | 0% | 12% | 34% | 99% | |
| 07:00
06:00
| silný dážď | 10 °C 9 °C |
1,2 mm | 2.2 m/s8 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 9 °C | 100 % | 0% | 34% | 24% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h juhozápadný |
1019 hPa | 97 % | 11 °C | 100 % | 0% | 24% | 58% | 100% | |
| 09:00
08:00
| slabý dážď | 13 °C 13 °C |
0,2 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1019 hPa | 93 % | 12 °C | 100 % | 0% | 38% | 42% | 100% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 15 °C 15 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h západný |
1019 hPa | 85 % | 12 °C | 96 % | 0% | 32% | 25% | 93% | |
| 11:00
10:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,3 mm | 2.2 m/s8 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 73 % | 12 °C | 100 % | 0% | 71% | 16% | 100% | |
| 12:00
11:00
| silný dážď | 17 °C 17 °C |
8,8 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 70 % | 11 °C | 100 % | 0% | 74% | 69% | 99% | |
| 13:00
12:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,7 mm | 3.7 m/s13 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 91 % | 12 °C | 100 % | 0% | 46% | 39% | 100% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 14 °C 14 °C |
0,3 mm | 3.5 m/s13 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 12 °C | 100 % | 0% | 14% | 2% | 100% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 16 °C 16 °C |
0,2 mm | 3.7 m/s13 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 73 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 26% | 100% | |
| 16:00
15:00
| dážď | 15 °C 15 °C |
0,5 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 76 % | 11 °C | 99 % | 0% | 38% | 21% | 98% | |
| 17:00
16:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,1 mm | 2.3 m/s8 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 11 °C | 100 % | 0% | 32% | 24% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 82 % | 11 °C | 100 % | 0% | 37% | 19% | 100% | |
| 19:00
18:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 10% | 12% | 100% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 13% | 34% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 11% | 18% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 91 % | 10 °C | 100 % | 0% | 7% | 46% | 100% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1019 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 1% | 33% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 92 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 9% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h južný |
1017 hPa | 89 % | 10 °C | 100 % | 0% | 0% | 38% | 100% | |
| 02:00
01:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h južný |
1016 hPa | 85 % | 9 °C | 82 % | 0% | 0% | 11% | 81% | |
| 03:00
02:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 84 % | 8 °C | 77 % | 0% | 2% | 17% | 73% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
3,8 mm | 0.6 m/s2 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 67 % | 9 °C | 1 % | 0% | 0% | 0% | 1% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 16 °C 16 °C |
1,8 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1014 hPa | 73 % | 11 °C | 83 % | 0% | 14% | 31% | 74% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1017 hPa | 94 % | 11 °C | 100 % | 0% | 0% | 1% | 100% | |
Kapchebelel, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,2908; 35,5658
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kapchebelel, Keňa. Predpoveď počasia Kapchebelel.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kapchebelel dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kapchebelel
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:39 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:07 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 19:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:25 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:34 | 28.04.2026 03:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |