Počasie Kapcho dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Kapcho na 10 dní.
Piatok 1. máj
20 / 13°C
| 8.3 mm | 6 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 21:00 |
východ slnka 06:30
západ slnka 18:40
PO HODINÁCH
západ slnka 18:40
|
|
Predpoveď počasia Kapcho, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 95 % | 12 °C | 98 % | 0% | 16% | 32% | 97% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
2,0 mm | 0.3 m/s1 km/h východný |
1017 hPa | 68 % | 11 °C | 23 % | 0% | 5% | 19% | 0% | |
| 15:00
14:00
| silný dážď | 18 °C 19 °C |
5,9 mm | 1.7 m/s6 km/h západný |
1013 hPa | 73 % | 13 °C | 100 % | 0% | 42% | 29% | 97% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 12 °C | 97 % | 0% | 21% | 16% | 96% | |
Kapcho, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,9409; 35,4240
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kapcho, Keňa. Predpoveď počasia Kapcho.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kapcho dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Kapcho
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:08 | 19:01 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:44 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:42 | 01.05.2026 06:02 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |