Počasie Kapsait dnes
Predpoveď počasia Kapsait 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 8,5 mm. V noci zamračené. Najnižšia teplota 9 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Kapsait, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 96 % | 8 °C | 99 % | 0% | 81% | 0% | 97% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 13 °C |
2,0 mm | 1.6 m/s6 km/h východný |
1018 hPa | 69 % | 8 °C | 76 % | 0% | 17% | 7% | 71% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 16 °C 15 °C |
3,3 mm | 3.0 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 66 % | 9 °C | 98 % | 0% | 24% | 28% | 96% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 10 °C 10 °C |
3,2 mm | 1.3 m/s5 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 95 % | 9 °C | 100 % | 0% | 69% | 35% | 98% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 9 °C 8 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1017 hPa | 98 % | 8 °C | 98 % | 0% | 75% | 6% | 93% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 13 °C 13 °C |
2,6 mm | 0.9 m/s3 km/h východný |
1019 hPa | 77 % | 9 °C | 14 % | 0% | 13% | 2% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
16 °C 15 °C |
0,5 mm | 1.0 m/s4 km/h severovýchodný |
1012 hPa | 59 % | 8 °C | 20 % | 0% | 15% | 14% | 2% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 10 °C 10 °C |
0,4 mm | 1.7 m/s6 km/h juhovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 9 °C | 97 % | 0% | 83% | 21% | 85% | |
Kapsait, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 1,1323; 35,3574
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Kapsait, Keňa. Predpoveď počasia Kapsait.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Kapsait dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Kapsait
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Kapsait
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:31 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:36 | 12:09 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:21 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:04 | 26.04.2026 02:29 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |