Počasie Ndurarua zajtra
Predpoveď počasia Ndurarua 28. apríl 2026
Cez deň ráno silný dážď, dopoludnie dážď, poludnie spočiatku dážď, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie silný dážď. Najvyššia teplota 21 °C. Úhrn zrážok 17,5 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 16 °C. Úhrn zrážok 1,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ndurarua, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
1,5 mm | 1.4 m/s5 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 36% | 48% | 100% | |
| 01:00
00:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
2,2 mm | 1.2 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 100% | 83% | 100% | |
| 02:00
01:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
2,0 mm | 1.4 m/s5 km/h južný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 28% | 70% | 75% | 100% | |
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,9 mm | 1.4 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 78% | 80% | 100% | |
| 04:00
03:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
1,6 mm | 1.6 m/s6 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 27% | 80% | 96% | |
| 05:00
04:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
1,7 mm | 1.0 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 98 % | 0% | 10% | 91% | 94% | |
| 06:00
05:00
| silný dážď | 16 °C 18 °C |
1,3 mm | 1.2 m/s4 km/h západný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 92 % | 6% | 17% | 73% | 79% | |
| 07:00
06:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,9 mm | 1.6 m/s6 km/h severozápadný |
1016 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 6% | 100% | 99% | |
| 08:00
07:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,9 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 15 °C | 99 % | 0% | 15% | 93% | 85% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,7 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 26% | 100% | 97% | |
| 10:00
09:00
| dážď | 17 °C 18 °C |
0,3 mm | 2.9 m/s10 km/h južný |
1018 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 32% | 100% | 100% | |
| 11:00
10:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,2 mm | 3.1 m/s11 km/h južný |
1017 hPa | 84 % | 15 °C | 100 % | 0% | 32% | 100% | 96% | |
| 12:00
11:00
| slabý dážď | 19 °C 21 °C |
0,2 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 83 % | 15 °C | 100 % | 0% | 11% | 100% | 98% | |
| 13:00
12:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
0,3 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 79 % | 16 °C | 100 % | 0% | 14% | 100% | 100% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 21 °C 23 °C |
0,3 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 78 % | 16 °C | 100 % | 0% | 94% | 86% | 100% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 21 °C 23 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 81% | 100% | |
| 16:00
15:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západný |
1011 hPa | 72 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 25% | 100% | |
| 17:00
16:00
| zamračené | 20 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 15 °C | 100 % | 0% | 3% | 56% | 100% | |
| 18:00
17:00
| zamračené | 20 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1012 hPa | 81 % | 16 °C | 100 % | 0% | 9% | 31% | 100% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverozápadný |
1013 hPa | 90 % | 16 °C | 100 % | 0% | 8% | 47% | 100% | |
| 20:00
19:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
0,6 mm | 1.4 m/s5 km/h severný |
1014 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 1% | 3% | 73% | 100% | |
| 21:00
20:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
2,7 mm | 1.8 m/s6 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 95 % | 16 °C | 100 % | 0% | 54% | 77% | 100% | |
| 22:00
21:00
| silný dážď | 17 °C 19 °C |
3,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severozápadný |
1017 hPa | 94 % | 15 °C | 100 % | 2% | 99% | 52% | 100% | |
| 23:00
22:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,5 mm | 1.5 m/s5 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 18% | 86% | 100% | |
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 16% | 56% | 100% | |
| 01:00
00:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,5 mm | 1.3 m/s5 km/h severozápadný |
1016 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 1% | 6% | 100% | 100% | |
| 02:00
01:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,4 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 7% | 25% | 100% | 81% | |
| 03:00
02:00
| dážď | 16 °C 18 °C |
0,6 mm | 1.5 m/s5 km/h západný |
1015 hPa | 98 % | 15 °C | 100 % | 0% | 1% | 100% | 100% | |
| 04:00
03:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhozápadný |
1015 hPa | 97 % | 15 °C | 100 % | 0% | 6% | 100% | 100% | |
| 05:00
04:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h západojuhozápadný |
1014 hPa | 96 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 53% | 99% | |
| 06:00
05:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 95 % | 15 °C | 99 % | 0% | 0% | 77% | 98% | |
| 07:00
06:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 0% | 60% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 2.3 m/s8 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 88 % | 15 °C | 98 % | 0% | 0% | 64% | 95% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 19 °C 21 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h juhozápadný |
1017 hPa | 85 % | 16 °C | 96 % | 0% | 3% | 96% | 4% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 20 °C 21 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1017 hPa | 76 % | 16 °C | 100 % | 0% | 9% | 100% | 4% | |
| 11:00
10:00
| zamračené | 21 °C 22 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 74 % | 15 °C | 100 % | 0% | 10% | 100% | 10% | |
| 12:00
11:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h západný |
1015 hPa | 70 % | 15 °C | 99 % | 0% | 7% | 99% | 6% | |
| 13:00
12:00
| oblačno | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 68 % | 16 °C | 52 % | 0% | 11% | 26% | 27% | |
| 14:00
13:00
| slabý dážď | 24 °C 26 °C |
0,1 mm | 1.6 m/s6 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 65 % | 16 °C | 89 % | 0% | 70% | 4% | 58% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 23 °C 25 °C |
3,6 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1011 hPa | 66 % | 16 °C | 100 % | 0% | 99% | 37% | 99% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
3,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 16 °C | 100 % | 0% | 75% | 14% | 100% | |
Ndurarua, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2287; 36,7085
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ndurarua, Keňa. Predpoveď počasia Ndurarua.
Ndurarua - počasie v okolí - väčšie mestá
Ndurarua - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ndurarua dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ndurarua
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
28. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:30 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 27.04.2026 15:30 | 28.04.2026 03:50 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |