Počasie Ngerenyi dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ngerenyi na 10 dní.
Piatok 1. máj
29 / 22°C
| 3.3 mm | 15 km/h |
| 22 °C | 25 °C | 03:00 | |
| 27 °C | 29 °C | 09:00 | |
| 29 °C | 32 °C | 15:00 | |
| 23 °C | 27 °C | 21:00 |
východ slnka 06:23
západ slnka 18:23
PO HODINÁCH
západ slnka 18:23
|
|
Predpoveď počasia Ngerenyi, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 22 °C 25 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 20 °C | 60 % | 0% | 57% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 27 °C 30 °C |
2,0 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 64 % | 19 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
1,3 mm | 4.2 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 58 % | 19 °C | 26 % | 0% | 1% | 16% | 11% | |
| 21:00
20:00
| polojasno | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 2.6 m/s9 km/h južný |
1014 hPa | 84 % | 20 °C | 13 % | 0% | 9% | 7% | 0% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 21 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h juhozápadný |
1013 hPa | 91 % | 19 °C | 3 % | 0% | 2% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
27 °C 29 °C |
5,1 mm | 4.1 m/s15 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 61 % | 18 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 29 °C 32 °C |
2,6 mm | 5.2 m/s19 km/h juhojuhovýchodný |
1011 hPa | 59 % | 20 °C | 82 % | 0% | 78% | 14% | 12% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 23 °C 26 °C |
0,0 mm | 3.7 m/s13 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 87 % | 20 °C | 100 % | 0% | 31% | 1% | 100% | |
Ngerenyi, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -3,4188; 38,3311
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ngerenyi, Keňa. Predpoveď počasia Ngerenyi.
Ngerenyi - počasie v okolí - väčšie mestá
Ngerenyi - počasie v okolí - najbližšie miesta
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ngerenyi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ngerenyi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:23 | 18:23 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:23 | 11:59 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:02 | 18:45 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:37 | 19:09 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:12 | 19:34 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:26 | 01.05.2026 05:55 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |