Počasie Nguku Mari dnes
Predpoveď počasia Nguku Mari 26. apríl 2026
Cez deň polojasno, dopoludnie dažďové prehánky, poludnie spočiatku dažďové prehánky, neskoršie slabý dážď, večer spočiatku slabý dážď, neskoršie zamračené. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 5,8 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 15 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nguku Mari, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 3.1 m/s11 km/h východný |
1011 hPa | 87 % | 14 °C | 16 % | 0% | 0% | 2% | 14% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 21 °C |
4,9 mm | 5.1 m/s18 km/h východný |
1013 hPa | 76 % | 15 °C | 22 % | 0% | 7% | 0% | 16% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 20 °C |
0,9 mm | 3.4 m/s12 km/h západný |
1011 hPa | 97 % | 17 °C | 100 % | 0% | 23% | 65% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.7 m/s6 km/h východný |
1012 hPa | 93 % | 16 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 100% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 90 % | 14 °C | 33 % | 0% | 8% | 25% | 7% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 20 °C 22 °C |
10,5 mm | 3.1 m/s11 km/h východoseverovýchodný |
1016 hPa | 80 % | 16 °C | 97 % | 0% | 11% | 12% | 96% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 22 °C |
2,1 mm | 3.2 m/s12 km/h severoseverozápadný |
1011 hPa | 83 % | 16 °C | 100 % | 0% | 74% | 18% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 17 °C 19 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 96 % | 16 °C | 100 % | 0% | 4% | 17% | 100% | |
Nguku Mari, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,2774; 34,5864
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nguku Mari, Keňa. Predpoveď počasia Nguku Mari.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nguku Mari dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nguku Mari
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nguku Mari
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:37 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:39 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:15 | 19:03 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:51 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:26 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:10 | 26.04.2026 02:30 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |