Počasie Njoro dnes
Predpoveď počasia Njoro 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie dažďové prehánky. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 6,8 mm. V noci oblačno. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,1 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Njoro, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h južný |
1014 hPa | 93 % | 11 °C | 99 % | 0% | 0% | 7% | 99% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 18 °C 18 °C |
2,0 mm | 3.9 m/s14 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 71 % | 12 °C | 98 % | 0% | 4% | 0% | 98% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 20 °C 20 °C |
2,2 mm | 2.5 m/s9 km/h východný |
1012 hPa | 64 % | 13 °C | 99 % | 0% | 3% | 39% | 99% | |
| 21:00
20:00
| dažďové prehánky | 15 °C 16 °C |
2,6 mm | 0.4 m/s1 km/h západojuhozápadný |
1016 hPa | 92 % | 13 °C | 82 % | 0% | 46% | 34% | 52% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 0.3 m/s1 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 13 °C | 58 % | 0% | 36% | 39% | 3% | |
| 09:00
08:00
| silný dážď | 17 °C 18 °C |
5,2 mm | 1.6 m/s6 km/h východojuhovýchodný |
1018 hPa | 83 % | 13 °C | 100 % | 0% | 0% | 100% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 18 °C 19 °C |
0,7 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhovýchodný |
1012 hPa | 74 % | 13 °C | 92 % | 0% | 4% | 10% | 91% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,5 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1015 hPa | 94 % | 13 °C | 47 % | 0% | 26% | 16% | 18% | |
Njoro, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3290; 35,9440
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Njoro, Keňa. Predpoveď počasia Njoro.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Njoro dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Njoro
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Njoro
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:30 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:34 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:09 | 18:58 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:23 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:20 | 19:47 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 14:03 | 26.04.2026 02:25 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |