Počasie Nyambugo Ridge dnes
Predpoveď počasia Nyambugo Ridge 17. máj 2026
Cez deň ráno jasno, dopoludnie sa polojasno, poludnie spočiatku polojasno, neskoršie dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie oblačno. Najvyššia teplota 22 °C. Úhrn zrážok 2,9 mm. V noci polojasno. Najnižšia teplota 12 °C.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nyambugo Ridge, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 17.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1015 hPa | 90 % | 11 °C | 4 % | 0% | 0% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 7.2 m/s26 km/h východný |
1018 hPa | 76 % | 12 °C | 32 % | 0% | 17% | 0% | 18% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 22 °C 22 °C |
2,8 mm | 3.3 m/s12 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 52 % | 11 °C | 25 % | 0% | 2% | 10% | 16% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 15 °C 15 °C |
0,0 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 84 % | 12 °C | 46 % | 0% | 7% | 21% | 30% | |
Zajtra, pondelok 18.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 92 % | 11 °C | 18 % | 0% | 14% | 4% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 16 °C 15 °C |
0,1 mm | 5.9 m/s21 km/h východný |
1018 hPa | 76 % | 12 °C | 6 % | 0% | 3% | 3% | 0% | |
Nyambugo Ridge, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,8812; 35,3288
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nyambugo Ridge, Keňa. Predpoveď počasia Nyambugo Ridge.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nyambugo Ridge dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nyambugo Ridge
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nyambugo Ridge
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
17. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 17.05.2026 06:52 | 17.05.2026 19:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |