Počasie Nyana dnes
Predpoveď počasia Nyana 26. apríl 2026
Cez deň zamračené, dopoludnie sa dažďové prehánky, večer spočiatku dažďové prehánky, neskoršie dážď. Najvyššia teplota 19 °C. Úhrn zrážok 4,5 mm. V noci slabý dážď. Najnižšia teplota 13 °C. Úhrn zrážok 0,5 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Nyana, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dnes, nedeľa 26.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,4 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 0% | 100% | 14% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
2,0 mm | 3.2 m/s12 km/h juhovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 13 °C | 80 % | 0% | 66% | 7% | 38% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,1 mm | 3.4 m/s12 km/h juhovýchodný |
1012 hPa | 80 % | 14 °C | 59 % | 0% | 14% | 21% | 41% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
1,0 mm | 2.2 m/s8 km/h južný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 29% | 99% | |
Zajtra, pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 13 °C 14 °C |
0,5 mm | 1.6 m/s6 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 99 % | 13 °C | 98 % | 0% | 94% | 6% | 50% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
16 °C 17 °C |
12,3 mm | 2.4 m/s9 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 87 % | 13 °C | 60 % | 0% | 60% | 2% | 0% | |
Nyana, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3681; 37,1073
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Nyana, Keňa. Predpoveď počasia Nyana.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Nyana dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.⇵ Počasie s Meteoboxom pre váš web
Vždy aktuálnu predpoveď pre Nyana
môžete umiestniť aj na svoje webové stránky pomocou krátkeho kódu. Skopírujte jeden z nižšie uvedených kódov: s odkazmi alebo bez odkazov na meteobox pre predpoveď na zajtra a pozajtra.
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
kód bez odkazov na nasledujúce dni
kód s odkazmi na nasledujúce dni
výsledok
Astronomické informácie Nyana
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
26. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:26 | 18:32 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:29 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:04 | 18:54 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:40 | 19:18 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:15 | 19:43 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 25.04.2026 13:58 | 26.04.2026 02:20 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |