Počasie Ogembo týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Ogembo na tento a budúci týždeň.
Streda 29. apríl
22 / 16°C
| 3.4 mm | 10 km/h |
| 16 °C | 17 °C | 03:00 | |
| 21 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 21 °C | 21:00 |
východ slnka 06:35
západ slnka 18:41
PO HODINÁCH
západ slnka 18:41
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Ogembo, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
streda 29.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 1.4 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1012 hPa | 96 % | 15 °C | 95 % | 0% | 0% | 2% | 95% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 21 °C 23 °C |
3,4 mm | 0.3 m/s1 km/h severný |
1015 hPa | 78 % | 17 °C | 71 % | 0% | 0% | 13% | 66% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 22 °C 24 °C |
0,0 mm | 2.8 m/s10 km/h juhojuhozápadný |
1011 hPa | 75 % | 17 °C | 99 % | 0% | 34% | 27% | 98% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 0% | 14% | 99% | |
štvrtok 30.04.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 18 °C 19 °C |
0,0 mm | 3.8 m/s14 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 85 % | 15 °C | 100 % | 0% | 4% | 18% | 100% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
21 °C 23 °C |
14,1 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 76 % | 16 °C | 18 % | 0% | 11% | 7% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 22 °C 25 °C |
0,8 mm | 0.4 m/s1 km/h južný |
1011 hPa | 79 % | 17 °C | 96 % | 0% | 0% | 3% | 96% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 19 °C 22 °C |
1,9 mm | 1.0 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1013 hPa | 94 % | 17 °C | 100 % | 0% | 1% | 20% | 100% | |
Ogembo, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,8012; 34,7258
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ogembo, Keňa. Predpoveď počasia Ogembo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ogembo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ogembo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
29. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:35 | 18:41 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:38 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:13 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:49 | 19:27 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:24 | 19:52 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 28.04.2026 16:19 | 29.04.2026 04:40 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |