Počasie Oldoinyo Ololobon dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oldoinyo Ololobon na 10 dní.
Štvrtok 21. máj
21 / 13°C
| 2.1 mm | 8 km/h |
| 13 °C | 13 °C | 03:00 | |
| 17 °C | 16 °C | 09:00 | |
| 21 °C | 21 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:32
západ slnka 18:37
PO HODINÁCH
západ slnka 18:37
|
|
Predpoveď počasia Oldoinyo Ololobon, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
štvrtok 21.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 12 °C | 25 % | 0% | 14% | 12% | 0% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,6 mm | 5.3 m/s19 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 75 % | 12 °C | 35 % | 0% | 17% | 21% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
1,5 mm | 2.3 m/s8 km/h východný |
1013 hPa | 54 % | 11 °C | 25 % | 0% | 10% | 16% | 7% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h východný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 11 % | 0% | 0% | 3% | 8% | |
piatok 22.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 13 °C 13 °C |
0,0 mm | 3.2 m/s12 km/h východný |
1015 hPa | 91 % | 11 °C | 26 % | 0% | 0% | 0% | 26% | |
| 09:00
08:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,8 mm | 5.1 m/s18 km/h východojuhovýchodný |
1019 hPa | 74 % | 12 °C | 6 % | 0% | 0% | 6% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 21 °C 21 °C |
2,0 mm | 2.0 m/s7 km/h východný |
1013 hPa | 54 % | 11 °C | 52 % | 0% | 21% | 50% | 1% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.7 m/s10 km/h východný |
1017 hPa | 93 % | 13 °C | 4 % | 0% | 0% | 2% | 2% | |
Oldoinyo Ololobon, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -1,0783; 35,3687
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oldoinyo Ololobon, Keňa. Predpoveď počasia Oldoinyo Ololobon.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oldoinyo Ololobon dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oldoinyo Ololobon
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
21. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:32 | 18:37 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:35 | 12:04 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:10 | 18:59 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:45 | 19:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:19 | 19:50 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 21.05.2026 11:09 | 21.05.2026 23:32 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |