Počasie Oldoinyo Opuru dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Oldoinyo Opuru na 10 dní.
Piatok 1. máj
14 / 11°C
| 14.4 mm | 9 km/h |
| 11 °C | 11 °C | 03:00 | |
| 14 °C | 14 °C | 09:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 15:00 | |
| 11 °C | 11 °C | 21:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 18:34
PO HODINÁCH
západ slnka 18:34
|
|
Predpoveď počasia Oldoinyo Opuru, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 95 % | 10 °C | 69 % | 0% | 43% | 8% | 42% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
14 °C 14 °C |
13,5 mm | 3.6 m/s13 km/h východojuhovýchodný |
1020 hPa | 81 % | 11 °C | 56 % | 0% | 51% | 9% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 14 °C 14 °C |
0,9 mm | 2.4 m/s9 km/h východný |
1016 hPa | 87 % | 12 °C | 99 % | 0% | 25% | 42% | 97% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1019 hPa | 94 % | 10 °C | 98 % | 0% | 8% | 16% | 98% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 10 °C 10 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 8 °C | 10 % | 0% | 3% | 6% | 0% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 14 °C 14 °C |
4,7 mm | 2.1 m/s8 km/h východný |
1020 hPa | 81 % | 11 °C | 5 % | 0% | 4% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
3,3 mm | 2.9 m/s10 km/h východný |
1016 hPa | 77 % | 11 °C | 89 % | 0% | 62% | 50% | 52% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 2.1 m/s8 km/h južný |
1019 hPa | 94 % | 10 °C | 99 % | 0% | 11% | 18% | 99% | |
Oldoinyo Opuru, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,6344; 36,2668
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oldoinyo Opuru, Keňa. Predpoveď počasia Oldoinyo Opuru.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oldoinyo Opuru dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oldoinyo Opuru
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 18:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:32 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:21 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:37 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |