Počasie Oloronyo zajtra
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 12:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 14 °C | 15 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:34
PO HODINÁCH
západ slnka 18:34
Predpoveď počasia Oloronyo 27. apríl 2026
Cez deň ráno slabý dážď, dopoludnie silný dážď, poludnie spočiatku silný dážď, neskoršie dážď, večer spočiatku dážď, neskoršie hmla. Najvyššia teplota 20 °C. Úhrn zrážok 15,5 mm. V noci dážď. Najnižšia teplota 12 °C. Úhrn zrážok 2,0 mm.Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Oloronyo, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 27.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
2,5 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 36% | 54% | 100% | |
| 01:00
00:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverozápadný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 0% | 64% | 64% | 100% | |
| 02:00
01:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severozápadný |
1017 hPa | 95 % | 12 °C | 100 % | 1% | 45% | 64% | 99% | |
| 03:00
02:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 0% | 32% | 77% | 99% | |
| 04:00
03:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h južný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 99 % | 1% | 57% | 27% | 97% | |
| 05:00
04:00
| slabý dážď | 12 °C 12 °C |
0,1 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 99 % | 12 °C | 100 % | 29% | 86% | 3% | 100% | |
| 06:00
05:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,4 mm | 0.6 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 98 % | 11 °C | 100 % | 44% | 94% | 25% | 100% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h východný |
1018 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 43% | 44% | 21% | 100% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severozápadný |
1019 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 21% | 41% | 17% | 100% | |
| 09:00
08:00
| zamračené | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h južný |
1018 hPa | 79 % | 12 °C | 100 % | 0% | 38% | 20% | 100% | |
| 10:00
09:00
| slabý dážď | 18 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.1 m/s8 km/h juhozápadný |
1018 hPa | 71 % | 12 °C | 99 % | 0% | 17% | 3% | 99% | |
| 11:00
10:00
| silný dážď | 20 °C 21 °C |
7,9 mm | 2.8 m/s10 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 67 % | 13 °C | 99 % | 0% | 16% | 32% | 98% | |
| 12:00
11:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
3,7 mm | 3.7 m/s13 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 13 °C | 99 % | 0% | 52% | 75% | 96% | |
| 13:00
12:00
| slabé dažďové prehánky |
17 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.9 m/s7 km/h západojuhozápadný |
1015 hPa | 76 % | 12 °C | 70 % | 0% | 10% | 24% | 61% | |
| 14:00
13:00
| slabé dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
0,2 mm | 3.8 m/s14 km/h západný |
1013 hPa | 64 % | 12 °C | 71 % | 0% | 11% | 25% | 58% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 19 °C 19 °C |
0,7 mm | 2.6 m/s9 km/h západoseverozápadný |
1012 hPa | 65 % | 12 °C | 100 % | 0% | 74% | 54% | 100% | |
| 16:00
15:00
| dažďové prehánky | 18 °C 18 °C |
0,7 mm | 1.9 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1012 hPa | 71 % | 12 °C | 90 % | 0% | 5% | 5% | 89% | |
| 17:00
16:00
| silný dážď | 18 °C 18 °C |
1,0 mm | 2.0 m/s7 km/h južný |
1012 hPa | 70 % | 12 °C | 100 % | 0% | 35% | 30% | 100% | |
| 18:00
17:00
| slabý dážď | 16 °C 17 °C |
0,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhozápadný |
1014 hPa | 81 % | 12 °C | 100 % | 0% | 53% | 39% | 99% | |
| 19:00
18:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h juhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 99 % | 0% | 4% | 25% | 99% | |
| 20:00
19:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.8 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1016 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 0% | 18% | 15% | 100% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 92 % | 12 °C | 100 % | 0% | 7% | 9% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h severoseverovýchodný |
1018 hPa | 94 % | 12 °C | 100 % | 0% | 73% | 31% | 99% | |
| 23:00
22:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h východoseverovýchodný |
1018 hPa | 96 % | 12 °C | 100 % | 3% | 32% | 17% | 100% | |
utorok 28.04.2026 |
|||||||||||||
| 00:00
23:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 97 % | 12 °C | 100 % | 53% | 59% | 39% | 99% | |
| 01:00
00:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 64% | 64% | 6% | 99% | |
| 02:00
01:00
| hmla | 11 °C 11 °C |
0,0 mm | 1.2 m/s4 km/h severovýchodný |
1017 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 100% | 96% | 31% | 100% | |
| 03:00
02:00
| slabý dážď | 11 °C 11 °C |
0,2 mm | 1.8 m/s6 km/h severný |
1016 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 94% | 93% | 10% | 100% | |
| 04:00
03:00
| silný dážď | 11 °C 11 °C |
1,5 mm | 1.1 m/s4 km/h severoseverovýchodný |
1016 hPa | 99 % | 11 °C | 100 % | 26% | 61% | 57% | 100% | |
| 05:00
04:00
| dážď | 12 °C 12 °C |
0,3 mm | 1.5 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 96 % | 11 °C | 100 % | 23% | 84% | 48% | 100% | |
| 06:00
05:00
| oblačno | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 93 % | 11 °C | 100 % | 2% | 10% | 10% | 99% | |
| 07:00
06:00
| hmla | 12 °C 12 °C |
0,0 mm | 1.3 m/s5 km/h severoseverozápadný |
1017 hPa | 97 % | 11 °C | 98 % | 25% | 32% | 32% | 96% | |
| 08:00
07:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h severovýchodný |
1018 hPa | 91 % | 12 °C | 97 % | 0% | 3% | 32% | 96% | |
| 09:00
08:00
| polojasno | 17 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.6 m/s6 km/h severný |
1018 hPa | 78 % | 12 °C | 21 % | 0% | 4% | 11% | 7% | |
| 10:00
09:00
| slabé dažďové prehánky |
18 °C 18 °C |
0,1 mm | 2.7 m/s10 km/h severný |
1017 hPa | 70 % | 13 °C | 57 % | 0% | 24% | 19% | 30% | |
| 11:00
10:00
| slabé dažďové prehánky |
20 °C 20 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 12 °C | 77 % | 0% | 18% | 42% | 63% | |
| 12:00
11:00
| silné dažďové prehánky |
19 °C 19 °C |
7,2 mm | 3.8 m/s14 km/h východoseverovýchodný |
1015 hPa | 60 % | 11 °C | 82 % | 0% | 25% | 46% | 68% | |
| 13:00
12:00
| silný dážď | 16 °C 16 °C |
1,4 mm | 3.4 m/s12 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 85 % | 13 °C | 100 % | 0% | 89% | 99% | 99% | |
| 14:00
13:00
| dážď | 15 °C 16 °C |
0,4 mm | 2.0 m/s7 km/h východojuhovýchodný |
1015 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 4% | 28% | 99% | |
| 15:00
14:00
| slabý dážď | 17 °C 18 °C |
0,2 mm | 1.3 m/s5 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 77 % | 12 °C | 98 % | 0% | 7% | 23% | 98% | |
| 16:00
15:00
| slabý dážď | 17 °C 17 °C |
0,2 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1013 hPa | 71 % | 12 °C | 100 % | 0% | 21% | 58% | 100% | |
| 17:00
16:00
| dážď | 17 °C 17 °C |
0,7 mm | 1.5 m/s5 km/h východojuhovýchodný |
1013 hPa | 75 % | 12 °C | 100 % | 0% | 48% | 50% | 100% | |
| 18:00
17:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
0,3 mm | 1.8 m/s6 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 82 % | 12 °C | 100 % | 0% | 21% | 35% | 100% | |
| 19:00
18:00
| dážď | 14 °C 15 °C |
0,4 mm | 0.5 m/s2 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 91 % | 13 °C | 100 % | 0% | 44% | 41% | 100% | |
| 20:00
19:00
| silný dážď | 14 °C 15 °C |
1,3 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1017 hPa | 94 % | 13 °C | 100 % | 0% | 30% | 47% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.9 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1018 hPa | 97 % | 13 °C | 100 % | 0% | 10% | 82% | 100% | |
| 22:00
21:00
| zamračené | 13 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h západoseverozápadný |
1018 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 11% | 91% | 100% | |
| 23:00
22:00
| dážď | 13 °C 14 °C |
0,3 mm | 0.7 m/s3 km/h severný |
1018 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 21% | 36% | 53% | 100% | |
Oloronyo, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3333; 36,5000
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Oloronyo, Keňa. Predpoveď počasia Oloronyo.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Oloronyo dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Oloronyo
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
27. apríl 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:34 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:56 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:45 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 26.04.2026 14:47 | 27.04.2026 03:08 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |