Počasie Olosoitoitashe týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Olosoitoitashe na tento a budúci týždeň.
Pondelok 25. máj
25 / 14°C
| 0.1 mm | 17 km/h |
| 14 °C | 14 °C | 03:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 09:00 | |
| 25 °C | 24 °C | 15:00 | |
| 18 °C | 18 °C | 21:00 |
východ slnka 06:24
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Olosoitoitashe, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
pondelok 25.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 2.0 m/s7 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 81 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,1 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1020 hPa | 55 % | 10 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| polojasno | 25 °C 23 °C |
0,0 mm | 4.6 m/s17 km/h severovýchodný |
1014 hPa | 32 % | 7 °C | 22 % | 0% | 0% | 22% | 0% | |
| 21:00
20:00
| jasno | 18 °C 18 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h západný |
1017 hPa | 63 % | 10 °C | 3 % | 0% | 0% | 3% | 0% | |
utorok 26.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 14 °C 14 °C |
0,0 mm | 0.3 m/s1 km/h juhozápadný |
1016 hPa | 72 % | 9 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 09:00
08:00
| jasno | 19 °C 19 °C |
0,3 mm | 0.6 m/s2 km/h severovýchodný |
1019 hPa | 53 % | 9 °C | 3 % | 0% | 0% | 0% | 3% | |
| 15:00
14:00
| oblačno | 24 °C 23 °C |
0,1 mm | 4.3 m/s15 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 42 % | 10 °C | 42 % | 0% | 7% | 37% | 0% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 19 °C 19 °C |
0,0 mm | 2.9 m/s10 km/h západoseverozápadný |
1016 hPa | 62 % | 11 °C | 64 % | 0% | 18% | 4% | 53% | |
Olosoitoitashe, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,3907; 37,0804
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Olosoitoitashe, Keňa. Predpoveď počasia Olosoitoitashe.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Olosoitoitashe dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Olosoitoitashe
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
25. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:24 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:28 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:01 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:36 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:10 | 19:46 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 24.05.2026 13:27 | 25.05.2026 01:48 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 15.06.2026 | 31.05.2026 |