Počasie Ongata Rongai dlhodobá predpoveď počasia
Dlhodobá predpoveď počasia pre mesto Ongata Rongai na 10 dní.
Piatok 1. máj
21 / 13°C
| 4.0 mm | 15 km/h |
| 14 °C | 15 °C | 03:00 | |
| 16 °C | 17 °C | 09:00 | |
| 19 °C | 19 °C | 15:00 | |
| 15 °C | 16 °C | 21:00 |
východ slnka 06:28
západ slnka 18:33
PO HODINÁCH
západ slnka 18:33
|
|
Predpoveď počasia Ongata Rongai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,1 mm | 1.1 m/s4 km/h juhojuhozápadný |
1016 hPa | 98 % | 13 °C | 100 % | 0% | 94% | 60% | 46% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 16 °C 17 °C |
1,1 mm | 2.7 m/s10 km/h južný |
1019 hPa | 84 % | 13 °C | 100 % | 0% | 44% | 100% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 19 °C 19 °C |
2,8 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1013 hPa | 73 % | 14 °C | 46 % | 0% | 11% | 30% | 13% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 1.0 m/s4 km/h juhojuhovýchodný |
1017 hPa | 95 % | 14 °C | 100 % | 0% | 28% | 73% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 14 °C 15 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1016 hPa | 99 % | 13 °C | 100 % | 0% | 100% | 32% | 1% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 16 °C 16 °C |
3,9 mm | 2.2 m/s8 km/h juhojuhovýchodný |
1019 hPa | 81 % | 13 °C | 96 % | 0% | 88% | 75% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 18 °C 19 °C |
1,1 mm | 4.3 m/s15 km/h juhojuhovýchodný |
1014 hPa | 81 % | 14 °C | 77 % | 0% | 35% | 14% | 61% | |
| 21:00
20:00
| oblačno | 15 °C 16 °C |
0,1 mm | 1.3 m/s5 km/h juhovýchodný |
1016 hPa | 92 % | 14 °C | 42 % | 0% | 23% | 13% | 13% | |
Ongata Rongai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,8654; 36,4500
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Ongata Rongai, Keňa. Predpoveď počasia Ongata Rongai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Ongata Rongai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Ongata Rongai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:28 | 18:33 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:31 | 12:05 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:06 | 18:55 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:42 | 19:20 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:17 | 19:44 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:36 | 01.05.2026 06:00 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |