Počasie Pap Onditi vikend
Predpoveď počasia pre mesto Pap Onditi na tento alebo budúci víkend.
Piatok 1. máj
25 / 16°C
| 3.9 mm | 3 km/h |
| 18 °C | 20 °C | 03:00 | |
| 22 °C | 24 °C | 09:00 | |
| 24 °C | 27 °C | 15:00 | |
| 20 °C | 23 °C | 21:00 |
východ slnka 06:34
západ slnka 18:40
PO HODINÁCH
západ slnka 18:40
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pap Onditi, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
piatok 01.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| oblačno | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.1 m/s4 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 93 % | 16 °C | 72 % | 0% | 0% | 41% | 55% | |
| 09:00
08:00
| dážď | 22 °C 24 °C |
2,1 mm | 0.7 m/s3 km/h východný |
1016 hPa | 75 % | 17 °C | 97 % | 0% | 0% | 25% | 96% | |
| 15:00
14:00
| dážď | 24 °C 27 °C |
1,1 mm | 0.7 m/s3 km/h severozápadný |
1011 hPa | 73 % | 19 °C | 99 % | 0% | 7% | 3% | 99% | |
| 21:00
20:00
| slabý dážď | 20 °C 23 °C |
0,7 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1014 hPa | 92 % | 19 °C | 100 % | 0% | 6% | 25% | 100% | |
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| zamračené | 18 °C 20 °C |
0,0 mm | 1.8 m/s6 km/h juhovýchodný |
1013 hPa | 92 % | 16 °C | 100 % | 0% | 8% | 4% | 100% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 22 °C 24 °C |
3,0 mm | 1.4 m/s5 km/h severovýchodný |
1016 hPa | 75 % | 17 °C | 7 % | 0% | 0% | 3% | 3% | |
| 15:00
14:00
| zamračené | 24 °C 27 °C |
0,4 mm | 0.6 m/s2 km/h západojuhozápadný |
1011 hPa | 74 % | 18 °C | 100 % | 0% | 1% | 15% | 100% | |
| 21:00
20:00
| zamračené | 20 °C 23 °C |
0,0 mm | 1.5 m/s5 km/h juhovýchodný |
1014 hPa | 91 % | 18 °C | 98 % | 0% | 4% | 21% | 98% | |
Pap Onditi, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: -0,3131; 34,9371
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pap Onditi, Keňa. Predpoveď počasia Pap Onditi.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pap Onditi dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pap Onditi
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
1. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:34 | 18:40 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:37 | 12:06 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:12 | 19:02 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:48 | 19:26 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:23 | 19:51 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 30.04.2026 17:43 | 01.05.2026 06:05 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 01.05.2026 |