Počasie Pemwai týždeň
Predpoveď počasia pre mesto Pemwai na tento a budúci týždeň.
Sobota 2. máj
23 / 15°C
| 6.3 mm | 4 km/h |
| 15 °C | 16 °C | 03:00 | |
| 20 °C | 22 °C | 09:00 | |
| 23 °C | 25 °C | 15:00 | |
| 17 °C | 19 °C | 21:00 |
východ slnka 06:29
západ slnka 18:38
PO HODINÁCH
západ slnka 18:38
Meteogram sa načíta
|
|
Predpoveď počasia Pemwai, Keňa rozšírená predpoveď
| Čas | Stav Teplota Pocitová teplota | Zrážky | Vietor | Tlak | Vlhkosť | Rosný bod | Celková |
Hmla | Nízka |
Stredná |
Vysoká |
||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
sobota 02.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| polojasno | 15 °C 16 °C |
0,0 mm | 0.5 m/s2 km/h južný |
1015 hPa | 98 % | 14 °C | 21 % | 0% | 10% | 1% | 10% | |
| 09:00
08:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
2,9 mm | 0.5 m/s2 km/h severoseverovýchodný |
1017 hPa | 76 % | 15 °C | 3 % | 0% | 1% | 1% | 0% | |
| 15:00
14:00
| slabé dažďové prehánky |
23 °C 24 °C |
0,7 mm | 1.2 m/s4 km/h východoseverovýchodný |
1011 hPa | 62 % | 15 °C | 53 % | 0% | 11% | 14% | 41% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
2,7 mm | 0.5 m/s2 km/h juhojuhovýchodný |
1015 hPa | 93 % | 15 °C | 100 % | 0% | 2% | 3% | 100% | |
nedeľa 03.05.2026 |
|||||||||||||
| 03:00
02:00
| jasno | 16 °C 17 °C |
0,0 mm | 0.7 m/s3 km/h juhojuhozápadný |
1014 hPa | 94 % | 14 °C | 9 % | 0% | 1% | 2% | 5% | |
| 09:00
08:00
| silné dažďové prehánky |
20 °C 22 °C |
5,3 mm | 0.7 m/s3 km/h západný |
1017 hPa | 81 % | 16 °C | 0 % | 0% | 0% | 0% | 0% | |
| 15:00
14:00
| dažďové prehánky | 20 °C 22 °C |
2,7 mm | 2.1 m/s8 km/h severovýchodný |
1013 hPa | 82 % | 17 °C | 83 % | 0% | 54% | 14% | 70% | |
| 21:00
20:00
| dážď | 17 °C 19 °C |
1,2 mm | 1.4 m/s5 km/h juhojuhovýchodný |
1016 hPa | 97 % | 16 °C | 100 % | 0% | 7% | 31% | 100% | |
Pemwai, Keňa - informácie
Štát: KeňaGPS súradnice: 0,5711; 35,7704
Časová zóna: Africa / Nairobi
rozdiel časov v hodinách s časom v SR je +1 hod.
Niečo je zle, niečo chýba?
Počasie Pemwai, Keňa. Predpoveď počasia Pemwai.
Počasie hľadanie predpoveď počasia pre všetky mestá sveta.
Druhou možnosťou je hľadanie cez zoznam kontinentov a štátov.
Zdroj dát o počasí
Predpoveď počasia pre Pemwai dodáva MET Norway nórsky meteorologický ústav a NRK.Pocitová teplota
Na výpočet citeľnej teploty sa používa model AAT (Australian Apparent Temperature), ktorý je určený na celoročné výpočty a okrem teploty a rýchlosti vetra zohľadňuje aj vlhkosť.Počasie s Meteoboxom pre váš web
Astronomické informácie Pemwai
údaje sú vždy v miestnom časeSlnko a svetlo
2. máj 2026
| Východ Slnka: | Západ Slnka: |
| 06:29 | 18:38 |
| Pravé poludnie: | Dĺžka dňa: |
| 12:33 | 12:08 |
| Začiatok občianskeho súmraku*: | Koniec občianskeho súmraku*: |
| 06:07 | 19:00 |
| Začiatok nautického súmraku*: | Koniec nautického súmraku*: |
| 05:43 | 19:24 |
| Začiatok astronomického súmraku*: | Koniec astronomického súmraku*: |
| 05:18 | 19:49 |
| * Čo je súmrak? | |
Mesiac a fázy mesiaca
| Východ Mesiaca: | Západ Mesiaca: |
| 01.05.2026 18:25 | 02.05.2026 06:46 |
| Nasledujúci nov: | Nasledujúci spln: |
| 16.05.2026 | 31.05.2026 |